Dlaczego antywirus od dostawcy internetu jest lepszy od darmowego?

Darmowy antywirus

– wykrywa tylko znane wirusy na podstawie baz sygnatur
– brak wsparcia technicznego
– brak wpływu na częstotliwość skanowania
– ograniczone funkcje
– tylko podstawowa ochrona
– brak najświeższych bazy sygnatur
– pobieranie niechcianych programów podczas instalacji
– brak ochrony bankowości

 

Oprogramowanie G DATA zakupione u dostawcy internetu:

– proaktywna ochrona
– doświadczona kadra Działu Wsparcia Technicznego
– skanowanie może być uruchamiane ręcznie przez użytkownika lub automatycznie, zgodnie z ustalonym harmonogramem
– maksymalne bezpieczeństwo bez wpływu na wydajność
– Firewall, AntiSpam, AntiPhishng,
– cogodzinne aktualizacje baz sygnatur
– instalowanie tylko i wyłącznie składników oprogramowania
– BankGuard – ochrona bankowości i zakupów online

G DATA Antivirus

Proste rozwiązania z technologiami nowej generacji

Innowacyjność
Nasza nowa technologia DeepRay® za pomocą sztucznej inteligencji i machine learning chroni Użytkownika przed coraz to doskonalszymi metodami działań cyberprzestępców.

Bezproblemowe bezpieczeństwo
Nasza technologia ochrony sprawdza, czy luki w aplikacjach są wykorzystywane – i zamyka główny punkt dostępu do złośliwego oprogramowania.

Stop wirusom szyfrującym
Nasz skaner bezbłędnie wykrywa ransomware i zatrzymuje proces szyfrowania. Zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

G DATA Internet Security

Bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci i najlepsza ochrona przed ransomware

Innowacyjność
Nasza nowa technologia DeepRay® za pomocą sztucznej inteligencji i machine learning chroni Użytkownika przed coraz to doskonalszymi metodami działań cyberprzestępców.

Stop wirusom szyfrującym
Nasz skaner bezbłędnie wykrywa ransomware i zatrzymuje proces szyfrowania. Zagrożenia nie mają szans w konfrontacji z wielokrotnie nagradzaną technologią antywirusową i proaktywną kontrolą zachowania.

Bezpieczne transakcje online
Moduł Web protection blokuje złośliwe strony internetowe, tym samym chroni Ciebie i Twoje pieniądze przed oszustwami i wyłudzeniem danych dostępowych do bankowości internetowej. Z kolei opatentowana technologia BankGuard pilnuje, by żaden trojan bankowy nie dobrał się do Twojego konta.

G DATA Mobile Internet Security

Chroni Twoje urządzenie z Androidem gdziekolwiek jesteś

Bezpieczeństwo na zewnątrz
Czy to w kawiarni, na weekendowej wycieczce, czy w hotelu: Twój smartfon i tablet są zawsze z Tobą – Twoje dane osobowe również. Dlatego ważne jest, aby chronić swojego mobilnego partnera przed złośliwym oprogramowaniem. G DATA Mobile Internet Security chroni smartfony i tablety, które korzystają z systemu operacyjnego Android, równie niezawodnie, jak przyzwyczaiłeś się do ochrony swojego komputera. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji: jeśli np. zgubiłeś urządzenie lub zostałeś okradziony, możesz je w każdej chwili odnaleźć lub zdalnie usunąć dane.

Skaner złośliwego oprogramowania
Nasz skuteczny skaner złośliwego oprogramowania natychmiast wykryje i oczyści złośliwe oprogramowanie. Chmura podłączona do skanera złośliwego oprogramowania blokuje dostęp cyberprzestępców z urządzenia.

Kontrola aplikacji
Kontrola aplikacji G DATA analizuje uprawnienia zainstalowanych aplikacji. Jeśli aplikacja wymaga uprawnień, które nie są związane z jej funkcją, otrzymasz powiadomienie. Możesz także ustawić hasło dla niektórych aplikacji, aby uruchamiały się tylko wtedy, gdy wyraźnie im na to zezwolisz.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

W NETYMEDIA znajdziesz najbezpieczniejszy internet w Twojej okolicy.

Zapomnij o niechcianym oprogramowaniu oraz wirusach.

Antivirus

Wypróbuj za darmo

Pobierz

Windows 7/8/8.1/10

Pobierz

Windows XP/Vista

Internet Security

Wypróbuj za darmo

Pobierz

Windows 7/8/8.1/10

Pobierz

Windows XP/Vista

Ochrona przed ransomeware i cyberprzestępcami

Nagradzana technologia antywirusowa z 2 silnikami skanującymi

BankGuard1 dla bezpiecznej bankowości i zakupów

AntyPhishing

AntiSpam

Aktywna ochrona przed exploitami

Automatyczne skanowanie urządzeń USB i dysków

Pomoc techniczna PL

Ochrona portfeli kryptowalut (Bitcoin i Etherum)

Implementacja AMSI

Firewall chroniący przed hakerami

Kontrola rodzicielska

Bezpieczne kopie zapasowe w chmirze

Menedżer haseł 2

Kontrola urządzeń

1 technologia opatentowana US no. 8,898,781

Oprogramowanie antywirusowe ma na celu zapewnić bezpieczeństwo Twojemu komputerowi, m.in. danym znajdującym się na dysku i zagwarantować bezpieczny dostęp do konta bankowego. Ile jest warta pewność, że Twój komputer jest bezpieczny? Czy bezpieczeństwo są w stanie zagwarantować bezpłatne wersje oprogramowania antywirusowego? Darmowa wersja oprogramowania antywirusowego zazwyczaj jest okrojoną wersją płatnego oprogramowania. Posiadacze takiej wersji antywirusa w celu zapewnienia sobie pełnej ochrony i tak musi dokupić dodatkowe funkcjonalności.

Przy wyborze oprogramowania antywirusowego należy zwrócić szczególną uwagę na jego pochodzenie oraz przepisy obowiązujące w kraju producenta. Zanim użytkownik zainstaluje na swoim komputerze oprogramowanie antywirusowe powinien upewnić się, że jego producent jest odporny na presje ze strony agencji rządowych. Użytkownicy muszą być pewni, że producent nie zaimplementował na zlecenie służb wywiadowczych czy innych instytucji rządowych żadnych backdoorów w swoim produkcie. G DATA jako niemiecki producent oprogramowania antywirusowego dostarcza swoim użytkownikom rozwiązania bez ukrytych rządowych backdoorów czy tylnych furtek. Oprogramowanie G DATA gwarantuje przestrzeganie surowych niemieckich przepisów o ochronie danych i informacji.

Darmowe wersje oprogramowania najczęściej służą gromadzeniu baz mailingowych do wysyłki ofert promocyjnych i korespondencji marketingowej. Z pewnością nie zapewnią odpowiednio dobrej i kompleksowej ochrony przed wirusami i innymi zagrożeniami z internetu.